تبلیغات
newmoslema - اسلام جعلی امریکایی، برافروزنده جنگ در منطقه
newmoslema
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
رندی شورت، فعال حقوق بشر در واشنگتن در گفتگو با شبکه پرس تی وی به بررسی حمله تروریستی اخیر در ولگوگراد روسیه پرداخته است.

به گزارش رحماء آن چه در زیر می‌خوانید متن گفتگوی رندی شورت با شبکه پرس تی وی می‌باشد:

پرس تی وی : دکتر شورت چرا این گونه فرض می‌شود که مبارزان مسلمان چچن می‌خواهند چنین عملیات هایی، بمب گذاری های انتحاری و کشتار افراد بیگناه را انجام دهند ؟

ما در بخشی از گزارش خود این گونه داشتیم، آنهایی که می‌گویند از مذهب، اسلام در این نمونه، برای پوشش استفاده می‌شود زیرا اسلام در نوع خود یا حتی مسیحیت یا دیگر مذاهب اجازه این گونه حملات تروریستی را نمی‌دهند. نظر شما در این رابطه چیست ؟

شورت: خب، اجازه دهید به خاطر بیاوریم، همان طور که در گزارش شنیدیم. خودکشی براساس قوانین مذهبی حرام است، این مسئله بر ضد آموزه های پیامبر (ص) است، این مسئله علیه آموزه های تورات و همچنین انجیل مسیحیان است. همه مذاهب ابراهیمی‌خودکشی را رد می‌کنند.

این نتیجه و محصول یک دستور کار چند ملیتی جهانی علیه مردمانی است که در کشورهای ثروتمند زندگی می‌کنند؛ مردمانی که در مناطق شام و دیگر مناطق نفت خیز زندگی می‌کنند و برژینسکی در زمان حمله اولیه انگلیسی‌ها به افغانستان از آن به عنوان تخته شطرنج بزرگ یا بازی بزرگ نام برد؛ آنها در دهه ۱۹۷۰ میلادی به افغانستان رفتند و سازمان سیا امریکا شروع به ساخت یک اسلام جعلی و آموزش شبه نظامیان کرد و ریگان رئیس جمهور وقت امریکا در سال ۱۹۸۵ یک دستور کار امنیت ملی داشت مبنی بر این که این اسلام خطرناک، مسموم و جعلی را حمایت مالی کند تا از طریق آن جنگ و خونریزی را در منطقه بویژه در کشورهای حامی ‌شوروی و همچنین خود اتحاد شوروی سابق رقم بزند. بنابراین این ادامه جنگ سرد است، جایی که روس ها از سال ۱۹۴۵ در برابر حملات امریکا، بلوک ناتو و نایبان آنها در منطقه، نوعی خویشتنداری از خود نشان داده‌اند.

چچنی ها جنگ علیه اتحاد شوروی را تسهیل کردند. این یکی دیگر از جنگ های مدل ویتنام است. این جنگ به خاطر نارضایتی چچنی ها از جوزف استالین یا دیگران نیست بلکه اگر شما به دقت نگاه کنید، شمیل باسایف یکی از رهبران چچن را مشاهده می‌کنید که تحت آموزش های تروریستی سیا قرار گرفته است.

فرمانده الخطاب نیز یکی از تروریست های آموزش دیده توسط سیا می‌باشد که در چچن مستقر است. در اینگوش، آبخازیا و در همه مناطق شمال قفقاز شرایط بر همین منوال است و این در حقیقت بی ثبات کردن فدراسیون روسیه توسط امریکا است و آنها خود را پشت مردم فقیر چچن که نیازی به حفاظت و حقوق بشر ندارند، پنهان کرده‌اند، اما این مردم نباید مانند همونگ ها در لائوس برای امریکا و در جنگ به اصطلاح علیه کمونیسم، قتل عام شوند.

پرس تی وی : خب دکتر شورت، به نظر شما چرا امریکا می‌خواهد تا در روند برگزاری مسابقات المپیک زمستانی سوچی در روسیه اختلال ایجاد شود ؟

شورت : هیچ کس موضوعی درباره بازی های المپیک نگفت. این آقا (مهمان دیگر برنامه کریستوفر واکر) انگلیسی است و احتمالا به امپراطوری بریتانیا مغرور است که این امپراطوری نیز به مانند روس ها غارت کردند، دزدیدند و تخریب کردند و من مستقیما به شما پاسخ نمی‌دهم که درباره بازی های المپیک از این منظر خاص نگران هستید. اما آیا شما در جایی که امریکایی ها بیلی جان کینگ را که آشکارا یک همجنس باز است را به عنوان هیات نمایندگی امریکایی ها از سوی اوباما به سوی پوتین می‌فرستید، احساس بی احترامی نمی‌کند و آیا این توهین به پوتین نیست.

این موضوعی است که من می‌دانم که براساس آن امریکا از طریق رئیس جمهورش به احساس مردم روسیه توهین کرده است اما تا جایی که خود بازی های المپیک اهمیت دارد، این بازی، مسئله ای نیست که آنها بخواهند در آن اختلال ایجاد کنند. حدود بیست سال پیس جیمی‌ کارتر رئیس جمهور وقت امریکا یا شاید شخص دیگری، مردم در دهه ۱۹۸۰ از رفتن به روسیه اجتناب می‌کردند, در سال ۱۹۸۴ حتی فکر می‌کنم که ما در المپیک روسیه حضور پیدا نکردیم.

(در پاسخ به کریستوفر واکر) : من نمی‌توانم باور داشته باشم که شما در انگلیس زندگی می‌کنید، جایی که مردم مسلمان مورد آزاد و اذیت قرار می‌گیرند و رسانه های آن کشور در این زمینه سکوت اختیار کرده‌اند.

پلیس  و نیروهای امنیتی تاکنون هزاران نفر را کشته‌اند و حتی یک نفر نیز تاکنون به کشتار نژادپرستانه در پلیس لندن متهم نشده است؛ منظورم این است همان طور که شما می‌دانید، وقتی که ما درباره تکبر و غرور مردم آنگلو ساکسون و آنگلو امریکن که حقوق دهها میلیون نفر از مردم جهان را زیر پا گذاشته‌اند، صحبت می‌کنیم، ناگهان زمانی که نوبت به روسیه می‌رسد، آنها حق به جانب می‌شوند و این در حالی است که آنها هنوز مردم جهان را سلاخی می‌کنند ... کشور شما مردم را در کنیا سلاخی می‌کند، کشور شما پشت آپارتاید و نسل کشی در آفریقای جنوبی بوده است که هنوز ادامه دارد و شما در اینجا با غرور و تکبر درباره این صحبت می‌کنید که روس ها باید چه کارهایی انجام دهند. آنها نسبت به انگلیسی ها، اقدامات بیشتری برای آزادی مردم در جهان سوم انجام داده‌اند.

بنابراین لطفا، در این جا برای ما مانند بردگان امپراطوری بریتانیا صحبت نکنید.

می‌دانید مشکل کجاست؟ در این نمونه من از اعتماد به نفس و خود تصمیم گیری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که به نوعی در مقابل لفاظی های جنگ طلبانه افرادی مانند تونی بلر نخست وزیر جنایت کار پیشین انگلیس و کامرون جنایت کاری که تلاش داشت تا حمایت مردم و پارلمان انگلیس را برای حمله به سوریه جلب کند اما نتوانست، توازن ایجاد می‌کند، حمایت کردم. و من خوشحال هستم که مردم امریکا نیز به مانند انگلیسی ها با جنگ مخالف هستند.

روسیه مشکل نیست، امریکا یک ابر قدرت است که همه را تهدید می‌کند و موجب انزجار همه شده است. ما نیازمند برقرار صلح هستیم و این صلح از جامعه ای که اقتصاد آن بر محور جنگ استوار است، به ارمغان نخواهد آمد.

پرس تی وی : دکتر رندی شورت، نظر شما در این رابطه چیست ؟ البته فقط می‌خواهم این موضوع را اضافه کنم که شاهزاده بندر نیز قول هایی درباره توافق های نفتی و گازی و خرید تسلیحاتی و مواردی از این قبیل داده است تا تلاش کند پوتین را به سوی موضع عربستان سعودی در قبال سوریه جلب کند.

نظر شما درباره میزان صحت این گونه داستان ها چیست ؟

شورت : روس ها پیش تر درباره موضوع شوک های اقتصادی که افراد مکتب فریدمن در دهه ۱۹۹۰ ایجا کردند، به چالش کشیده شدند، اما من باید تاکید کنم که یک فرد تحت عنوان گراهام فولر که از مدیران پیشین سازمان سیا بوده است و پدر زن روسلن تزارنایف، که یکی از ‌دو به اصطلاح بمب گذار ۱۵ آوریل سال گذشته در بوستون بود و روسلن تزارنایف از سازمان های بین المللی چچن به شمار می‌آمد که پیش تر در همین جا در واشنگتن دی سی مستقر بودند و بنابراین آنها از سوی نهاد جیمز تون تامین مالی می‌شدند، نهادی که هزینه های خود را از سوی سازمان سیا تامین می‌کند. بنابراین یک ارتباط گسترده سیا، سیا، سیا، سیا در این زمینه وجود دارد.

بله یک موضوع درباره چچنی ها و حقوق بشر آنها با روسیه مطرح است. من از حقوق بشر برای همه مردم و حق تصمیم گیری برای همه حمایت می‌کنم، اما این یک موضوع دیگر است و در این نمونه یک بهانه دخالت گسترده سیا در منطقه است.

و البته چه کسی سعودی ها را سرپا نگه داشته است ؟ ارتش آنها نمی‌تواند بجنگد. زمانی که آنها باید با صدام مقابله می‌کردند، امریکا و دیگر کشورها نیروهایی برای حفاظت از آنها اعزام کردند.

بنابراین عربستان سعودی اصولا بهانه سیا برای دخالت در منطقه می‌باشد.نوع مطلب : مصاحبه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 16 شهریور 1396 07:47 ق.ظ
Hi, this weekend is nice for me, since this occasion i am
reading this fantastic informative piece of writing here at
my home.
دوشنبه 16 مرداد 1396 06:11 ب.ظ
I am regular visitor, how are you everybody? This article posted at this web site is actually good.
سه شنبه 6 تیر 1396 02:29 ق.ظ
Wonderful blog! I found it while browsing on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never
seem to get there! Cheers
دوشنبه 5 تیر 1396 01:30 ب.ظ
My brother recommended I would possibly like this web site.
He used to be entirely right. This put up truly made
my day. You cann't consider simply how a lot time I had spent for this information! Thank you!
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 06:43 ق.ظ
If some one wants expert view concerning blogging afterward i recommend him/her to pay a visit this blog, Keep up the pleasant job.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:01 ق.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate
you writing this post plus the rest of the website is really good.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 05:36 ب.ظ
I could not refrain from commenting. Very well written!
سه شنبه 22 فروردین 1396 05:58 ق.ظ
I think this is one of the most important information for me.
And i'm glad reading your article. But should remark on few general
things, The web site style is great, the articles is really great : D.
Good job, cheers
یکشنبه 5 مرداد 1393 03:30 ب.ظ
سلام وبلاگتون بی نظیره همه مطالبشو خوندم.
برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه
00sms.ir
به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.
جهت ثبت نام به این آدرس بروید
00sms.ir/register.php
یکشنبه 29 تیر 1393 12:42 ب.ظ
سلام وبلاگتون خیلی خیلی خلی عالیه.
همه مطالبشو خوندم
لطفا به وبلاگ منم سری بزنین و هر چند تا میتونین نظر بذارین منتظرتون هستم یا علی خدانگهدار
سه شنبه 24 تیر 1393 10:50 ق.ظ
مطلب خیلی خوبی بود !
ما هم یه سایت داریم که رنک 3 گوگل هستش. اگه دوس داشتین تبادل لینک کنیم، حتی اگه رنک سایتتون صفر باشه
یه سری به سایتمون بزن. این جوری رتبه ی سایتتون بالا میره و بازدیدهاتون زیاد میشه.
shafaftar.ir
دوشنبه 9 تیر 1393 01:06 ب.ظ
سلام مطالب وبلاگت خیلی خیلی عالیه کلا سلیقه تو فوق العاده است
لطفا به سایت منم یه سری بزن
و اگه نیاز به بازی داشتی میتونی ازش خرید کنی
به طوری که سفارش میدی و پستچی میاد دم در تحویل شما میده بعدش هزینه بازی رو به پستچی تحویل میدی
لطفا از سایت من بازدید کن و رومو زمین ننداز و اگه ممکنه
لینکم کن من رو که رتبه وبلاگ تو هم بهتر بشه چون سایت
با رتبه خوب رو لینک کردی
من منتظر و چشم به راهت هستم یا علی خدانگهدار
شنبه 13 اردیبهشت 1393 10:32 ب.ظ
سلام به احتمال زیاد شما برنده ی یک خردکن نایسر دایسر پلاس شدید برای مشاهده لطفا بر روی لینک کلیک کنید | http://nicerdicer-plus.blogsky.com
یکشنبه 27 بهمن 1392 01:20 ب.ظ
سلام شاید تا بحال شده بخوای برنامه نویسی یاد بگیری ولی نتونستی و هر آموزشی که گرفتی دیدی که به درد نمیخوره - ما اومدیم یه آموزشی زدیم که با دیدنشون مطمئن باشید که برنامه نویسی را یاد میگرید .این یعنی آموزش برنامه نویسی به شرط چاقو اونم با اورانوس تاک | http://oranustalk.com
سه شنبه 22 بهمن 1392 05:19 ب.ظ
سلام خوبی؟ مطالب وبلاگتو دیدم بسیار زیبا بود معلومه که وقت گذاشتی .من یه پیشنهاد داشتم که واسه وبلاگ جفتمون خوبه . خوشحال میشم منو با نام ""خرد کن نایسر نایسر پلاس"" لینک کنی چون به نفع بازدید جفتمونه و از این به بعد مثل دو تا دوست خوب واسه هم میشیم بعد از اینکه لینک کردی خبرم کن تا با افتخار لینکت کنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای newmoslema محفوظ است